
Гра 3D сортер Курочка (12 яєць у наборі, 3 види на вибір) M11D-E-F
756 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M11D-E-F
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранній розвиток дитини неможливий без іграшок, що розвивають. Адже грати та вчитися так весело!
Іграшка, що розвиває “Яйця 3D сортер. Курочка” допоможе розвинути у допитливого малюка спритність рук, дрібну моторику, а також навчать його комбінувати предмети за квітами та формами!
Особливості:
- сучасний дизайн;
- гармонійне поєднання кольорів;
- всередині кожного яйця заховано 3D зображення;
- серцевинки пофарбовані в яскраві унікальні кольори;
- компактна коробочка у вигляді курочки 16см;
- всі предмети в грі виконані з безпечного гіпоалергенного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
- Ціна: 756 ₴



