
Сумка-бананка дитяча Kite Gamer K23-2577-2
752 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: K23-2577-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумка-бананка Kite K23-2577-2 виконана із міцного поліестеру. Зручний та стильний аксесуар для дітей від 2 до 7 років. Поясна сумка – стильна, компактна та легка, а тому – незамінна для міських прогулянок без нічого.
З бананкою Kite все необхідне завжди під рукою. Телефон, ключі, гаманець та інші важливі дрібниці чудово розміщуються в сумочці, а руки при цьому вільні.
Її можна носити на плечі або на поясі: зручний ремінець з фастексом, що регулюється, легко налаштовується під ріст дитини. Для малюків розроблено яскравий дизайн із барвистим декором. Модель прикрашають тактильно приємні деталі та фактурні оздоблення.
Сумка-бананка Kite K23-2577-2 зовні:
- якісний зносостійкий текстиль довго зберігає первісний вигляд, не вигоряє та легко чиститься;
- регульований ремінь із фастексом налаштовується під параметри дитини, легко застібається
Сумка-бананка Kite K23-2577-2 всередині:
- 1 відділення на блискавці;
- міцна брендована підкладка.
Еталонна німецька якість відображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 85 г |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 1.1 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6.5 см |
| Колір | Синій |
- Ціна: 752 ₴




