
Електромобіль дитячий Mercedes (2 мотори, акум 12V7AH, кондиціонер, MP3) Bambi 653BR-1 Білий
13 143 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 653BR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль 653BR-1 Mercedes , м'які колеса - має елегантний дизайн і своїм зовнішнім виглядом повністю повторює дизайн справжнього Mercedes, машина має гарні фари, які яскраво висвітлюватимуть дорогу дитині під час нічних поїздок .
Дитячий електромобіль 653BR-1 являє собою автомобіль преміум-класу, авто обладнане зручним шкіряним сидінням і має пластикові колеса, що забезпечує максимально комфортну поїздку, для більшої реалістичності та зручності дитини у машини відчиняються двері.
Дитячий електромобіль 653BR-1 має просте управління, досвідчені водії можуть керувати машиною за допомогою керма і педалі газу, а малюків-початківців можуть катати батьки використовуючи для цього пульт.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Лобове скло, Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії, Передні фари, Дзеркала заднього виду, Ремені безпеки, MP3-роз'єм |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 70 см |
| Ширина по дзеркалах | 70 см |
| Ширина по колесам | 62 см |
- Ціна: 13 143 ₴



