
Розвиваюча музична іграшка Жабка (музика, звук, світло, лабіринт, на батарейках) Limo Toy M 5477
634 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5477
Дитяча багатофункціональна розвиваюча іграшка лабіринт "Жабка " ігровий набір для дітей дошкільного віку зі звуковими та світловими ефектами - чудовий подарунок.
Ігровий центр розвитку - це дуже барвистий і веселий багатофункціональний предмет, який стане улюбленою розвагою кожного малюка. Барвиста функціональна іграшка сприятиме розвитку дрібної моторики, сприйняття кольору, уваги, слуху, звуки тварин.
Багатофункціональна розвиваюча музична іграшка, що світиться зі звуковими та світловими ефектами сприяє розвитку у дитини мови, уваги, логічного мислення, музичного слуху та моторики рук. У процесі гри за допомогою сортування малюк вивчить форми предметів, кольору.
Музичний лабіринт "Жабка" призначений для дітей віком від 6 місяців. Кнопки, розташовані на нижній частині іграшки, при натисканні світяться та видають звуки тварин. Також малюка надовго захопить гра з лабіринтом із безліччю рухомих деталей.
Переміщуючи, обертаючи, роз'єднуючи, з'єднуючи деталі, хлопчики та дівчатка розвиватимуть логіку, удосконалюватимуть моторику та розважатимуться.
Характеристики:
- Розмір іграшки: 18х18х15 см
- Розмір у коробці: 20х20х18 см
- Живлення: Батарейки (в комплект не входять)
- Особливості: Звукові та світлові ефекти
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 634 ₴
