
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28130 (366-76 см, 5621л) Синій Акція до 21.08
2 443 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: TT 28130 K
Надувний басейн серії Easy Set, вигідно вирізняється простотою у використанні від більшості своїх ів.
Під час заливання води в басейн, завдяки руху вгору спеціального надувного кільця розправляються стінки басейну, і за лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе та своєї сім'ї в будь-якому місці. Розмістити басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів. Глибина води в басейні приблизно 60 см, що дає змогу використовувати його як дорослим, так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружньої сім'ї.
Систему зливу на днищі можна під'єднати до будь-якого гнучкого шланга, і злити воду в обрамлені вами місця. Басейн дуже зручний у використанні та принесе чимало радості та задоволення в спекотні літні дні.
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Інформація | Діаметр 366 x Висота 76 см |
| Вага | 13,3 кг |
| Вага паковання | 13,3 кг |
| Висота до кільця | 58 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 307 см |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 5621 л |
| Виробник | Intex |
| Розмір паковання | 36x24x56 см |
| Серія | Easy Set |
| Зливний клапан | є |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | блакитний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Об`єм | 5621 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 2 443 ₴


