
Музична іграшка Молоток Limo Toy (музика, звук українською, фрази, пісня, світло, 2 кольори) FT 0031
320 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: FT 0031
Всі люблячі батьки хочуть, щоб їхня дитина повноцінно розвивалася як фізично, так і емоційно, інтелектуально. Цьому дуже сприяють правильно підібрані іграшки.
Кумедний молоточок FT 0031 від компанії Limo Toy - це дитяча розвиваюча іграшка, яка не тільки тренує дитину фізично, а й навчає. Розміри та вага іграшки підібрані таким чином, щоб маленька дитина не відчувала дискомфорту під час гри. Рукоятка музичного молоточка доповнена рельєфними виступами, що дозволяють дитині зручніше тримати її в руці.
Увімкніть іграшку та вручіть малюкові. Вдаряючи молоточком про різні поверхні дитина чутиме забавні фрази та звуки, при цьому загориться підсвічування та заграє весела пісенька. Все залежить від частоти ударів!
Граючи такою функціональною та яскравою іграшкою, малюк розвиватиме координацію рухів, дрібну моторику, музичний слух, хапальний рефлекс та дотик.
Для дітей з 12 місяців.
Іграшка озвучена українською мовою.
Працює від 2 батарейок типу АА (у комплект не входять).
Розмір упаковки: 21*14*6 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Музична іграшка |
- Ціна: 320 ₴

