
Інтерактивна іграшка Пузя (повторюшка, реагує на дотик, музика та звук російською) MY065
1 394 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MY065
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка функціональна іграшка собачка Пузя TONGDE- це неймовірно привабливий і дуже милий пухнастий друг, який готовий днями безперервно дарує любов і гарний настрій своєму господарю!
Вихованець виконаний з ніжного, плюшевого матеріалу зі звуковими ефектами
Особливості:
- повторюшка,
- реагує на дотик,
- музика та звук російською мовою,
- 10 голосових команд
- вірш,
- на присосці
Висота 23см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tongde |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 1 394 ₴






