
Собачка на радіокеруванні (музика, звук на англ, світло, їздить, танцює, регулятор гучності, сенсор) G14
2 035 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G14
Ваша дитина завжди мріяла про собаку? Подаруйте йому цю мрію, а ми радо допоможемо Вам її здійснити!
Робот-собака G14– це інтелектуальний домашній вихованець нового покоління! З цією сучасною іграшкою Вашій дитині ніколи не доведеться нудьгувати, адже малюк повністю зануриться у турботу про такого незвичайного вихованця.
Собака на д/в G14 виконана з високоякісної первинної пластмаси, а всі деталі надійно скріплені між собою.
Роботизований вихованець їздить на лапах з колесами, ходить, співає і танцює, ласується, програє музику. А також песик оснащений такими красивими світлодіодними блакитними очима.
Пульт д/в працює від 2х батарейок 1.5V типу «АА» (не входять до комплекту)
Акумулятор у комплекті для активації робота - 3.7 V. Заряджається від USB кабелю (йде в комплекті).
Комплектація робота-собаки G14
- собака;
- пульт д/в;
- USB кабель;
- акумулятор 3.7 V;
- інструкція російською мовою;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Собака |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 2 035 ₴
