
Робот на пульті керування (звук, світло, їздить, поворот 360, USB зарядне) 935-15
1 216 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 935-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель робота 935-15 виконана в цікавому дизайні та оснащена такими функціями:
1. Світлові ефекти:
- на плечах;
- на тулуб;
- світяться очі.
2. Звукові ефекти.
3. Тулуб обертається на 360.
4. Ходить.
5. Рухливі руки.
Іграшка сприяє розвитку фантазії та просторового мислення.
За допомогою різноманітних функцій робота, дитина зможе розігрувати сюжети та створювати атмосферну гру.
Робот працює від 3-х батарейок типу “AA” 1.5V (не входять до комплекту).
Висота 24см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 216 ₴





