
Робот на пульті управління (ходить, їздить, стріляє дисками, музика, звук, світло) 27115
1 347 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 27115
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойовий робот 27115 - це функціональна іграшка, яка поєднує в собі просте, інтуїтивно зрозуміле управління та сучасний смарт дизайн.
Робота керується за допомогою дистанційного пульта і працює від батарейок.
Модель виконана у бездоганно білому кольорі та прикрашена яскравими синіми вставками.
Особливості моделі:
- Світиться синім кольором;
- Стріляє м'якими патронами;
- Іде вперед;
- Йде назад
- Їде вперед і назад
- Світлові та звукові ефекти
Комплектація:
- робот;
- пульт керування;
- м'які патрони;
- інструкція.
Мова озвучення - англійська.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 347 ₴




