
Уценка! Парта учнівська дитяча Bambi M 3230 (2)-8 Рожевий ⁇ Комплект парта, що росте, і стілець
2 446,44 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3230(2)-8 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Потертість на столі та на ящику. Немає заводської упаковки
Дитка металопластикова парта M 3230 зі стільчиком від ТМ BAMBI чудовий комплект для вашого школяра. Як парта, так і стільчик регулюються за висотою, а це означає, що такий комплект охоплює відразу кілька паросткових груп відповідно до ГОСТ (2-5). Середній зріст дитини від 120 см до 165 см, що означає, що таку парту зі стільчиком можна купити як першокласнику, так і учневі старшої школи. Для зручності стільниця також дає змогу змінювати кут нахилу, що важливо для правильної постави дитини. Шухляда дає змогу складати все необхідне приладдя для письма.
Дитка металопластикова парта M 3230 зі стільчиком від ТМ BAMBI чудовий комплект для вашого школяра. Як парта, так і стільчик регулюються за висотою, а це означає, що такий комплект охоплює відразу кілька паросткових груп відповідно до ГОСТ (2-5). Середній зріст дитини від 120 см до 165 см, що означає, що таку парту зі стільчиком можна купити як першокласнику, так і учневі старшої школи. Для зручності стільниця також дає змогу змінювати кут нахилу, що важливо для правильної постави дитини. Шухляда дає змогу складати все необхідне приладдя для письма.
ОПИС ТОВАРУ
Габаритний розмір столика: висота (у разі максимального збирання та нахилу стільниці 60°) 95 см, ширина 65 см, глибина 43 см.
Стільниця — регульований нахил.
Висота до стільниці (без нахилу) — 75 см (у разі максимального збирання), 54 см (за мінімальної висоти),
Висота столика регулюється — мультипозиційна. Зрістова шкала на ніжці парти.
Розмір стільниці — 65-43 см.
Шухляда.
Габаритний розмір стільчика: висота 78 см (за максимальної висоти), ширина 39 см, глибина 45 см.
Розмір сидіння: 37-33см.
Висота регулюється — мультипозиційна. Зрістова шкала на ніжці стільчика.
Висота до сидіння — 45 см — за максимальної висоти, 31 см — мінімальна висота.
Матеріал: метал, пластик, МДФ.
КОРОБКА (БРАТТО/ЗМІР) – 14,6кг / 71-52-23,5см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Довжина стільниці парти | 700 мм |
| Глибина стільниці парти | 380 мм |
| Глибина сидіння | 340 мм |
| Висота сидіння | 740 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Глибина столу | 560 мм |
| Висота столу | 1000 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Стільниця | пластик, МДФ |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 2 446,44 ₴








