
Іграшка-сортер Машинка Автошка (навчає, звук на українському, світло, їздить, баночки з фруктами 6 шт.) 9170 UA
705 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9170 UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна іграшка машинка-сортер «Автошка» Limo Toy стане корисним придбанням для маленького непосиди.
Чудова розвивальна іграшка для малюка. Під час гри малюк вивчає значення кольорів світлофора та геометричні фігури.
У комплекті з машинкою йде шнурочок, за допомогою якого можна самому катати машинку. Також вона може їздити від батарейок. Під час руху машинки звучить весела пісенька про значення кольорів світлофора.
До комплекту іграшки входять: 6 фігур-фруктів для сортування, мерехтлива підсвітка, шнурок для катання.
Іграшка сприяє розвитку в дитини мовлення, пам'яті, уяви, дрібної моторики рук.
Озвучена українською.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 155 мм |
- Ціна: 705 ₴


