
Ігровий набір Машинка Свинка Пеппа (4 фігурки, кошик, продукти, світло, звук) Y992
1 409 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Y992
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вся родина свинок - улюблених мультгероїв, зібралася відзначити день народження у своєму комфортабельному авто. Вони зібрали з собою всі частування і вирушили на пікнік.
Приїхавши на місце, тато із сином з легкістю трансформували свій автомобіль у чудову зону відпочинку. Мама з донькою на той час уже встигли накрити святковий стіл.
Машина оснащена світлозвуковими ефектами: підсвічуванням фар та веселою пісенькою.
Ефекти працюють від 2-х батарейок типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту).
З ігровим набором Y992 можна розігрувати численні сюжетно-рольові ігри. З ним маленька принцеса зможе втілити у життя будь-який політ фантазії.
У комплекті:
- Машинка 26см;
- 4 ігрові фігурки від 6-9см;
- аксесуари
- кошик
- продукти.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 409 ₴

