
Надувний пліт матрац для плавання Піца Bestway 44038 (ремкомплект, 188-130 см.) ⁇ Надувна платформа
922 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 44038
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2018. Надувний пліт (матрац) у формі шматочка круглої Pizza зробить відпочинок на воді більш радісним і незабутнім. Взявши його на морі, ви виділятиметеся від навколишніх оригінальністю й ексклюзивністю. По краях ці гребінці обладнані сполучними елементами, за допомогою яких можна об'єднувати "кусочки Піца" між собою й отримати одну велику круглу Піцу (з 10 шт.).
У плотці передбачений один підсклянник.
Характеристики
| Довжина: | 188 см |
| Ширина | 130 см |
| Інформація | Довжина 188 x Ширина 130 см |
| Вага | 1,7 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Pizza Party Lounge |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | трикутний |
| Колір | різнобарвний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Надувна платформа |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 922 ₴
