
Розвиваючий куб (піаніно, лабіринт, магнітна гра, шестерні, сортер, світло, музика, звук на англ)648A-58-698
1 460 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 648A-58-698-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічний куб - це багатофункціональна іграшка, яка зацікавить Вашого малюка з першої секунди!
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання дитини буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим та цікавим! Під час гри малюк зможе вивчати нові форми та кольори, тренувати дрібну моторику, логіку та уяву!
Многофункціональний куб включає:
- пальчиковий лабіринт;
- сортер;
- шестерні
- піаніно
- шестерні, що обертаються;
- магнітна гра
Іграшка абсолютно безпечна для дитини
Є музика, назви тварин на англ і світлові ефекти.
Розміри/габарити Куб 19,5 см
Розмір упаковки: 33-25-22см
Упаковка: Коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 19.5 |
| Довжина | 19.5 |
| Тип | Ігрова панель |
| Ширина | 19.5 |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 1 460 ₴

