
Музична іграшка Трактор на колесах (навчальний, музика, звук російською, світло, батарейками) 598
552 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 598
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий та яскравий пластиковий поїзд з пасажирами не дасть нудьгувати Вашому малюку та познайомить його зі світом тварин, навчить розрізняти звуки тварин, допоможе розвинути дрібну моторику рук.
Характеристики:
- Захоплююча іграшка має безліч кнопочок у вигляді тварин, натискаючи на які, малюк почує звуки, які вони видають.
- У трактора великі колеса, під якими розташовані картинки. Малюкові буде цікаво повертати коліщатко, щоб розглянути зображення.
- Всю конструкцію зручно переносити за ручку, розташовану зверху.
- Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів.
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 28 |
| Тип | Транспорт |
| Мови | Російська |
- Ціна: 552 ₴


