
Розвиваюча книжка машинка (музика англійською, світло, на батарейках) 35886
480 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 35886
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для продуктивного навчання непосидючих малюків потрібно привернути їхню увагу, що буває дуже непросто. Книга машинка 35886 впорається з цим завданням і в момент стане улюбленою книжкою кожної дитини!
Книжка складається із захоплюючих інтерактивних сторінок .
Світлові та звукові ефекти
Розмір книжки 20см
Представлена у 2х дизайнах
Мова озвучування: англійська.
Книга працює від батарей (у комплект не входять).
Розмір коробки 25-21-6 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 20 |
| Тип | Книга для мови ручки |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 480 ₴





