
Музична іграшка WinFun (лабіринт, музика, світло, тріскачка, на батарейках) 0743-NL
825 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 0743-NL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТМ WinFun (ВінФан) — один із провідних виробників продукції для малюків, призначеної для різних етапів їх розвитку. Всі товари виготовляються із безпечних матеріалів, мають необхідні сертифікати якості. Над створенням кожної іграшки працює велика команда фахівців, дбаючи про те, щоб малюки від самого народження пізнавали світ, бачачи перед собою лише яскраві, веселі та барвисті образи. Іграшки Вінфан покликані розвивати уяву, інтерес до нових речей, когнітивні, фізичні та соціальні навички малюків у процесі цікавої гри. В основі мотивації бренду - зробити кожну дитину геніальною, не заважаючи їй насолоджуватися щасливою часом дитинства.
Особливості:
- Грава панель з безліччю різних елементів.
- Шестерки, що крутяться, з монстриками, кнопочки, пересувні елементи і багато іншого.
- Доповнена світловими та звуковими ефектами, а також є зручна ручка для перенесення.
- Довжина іграшки 25см
- Розмір коробки 26-28-8,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Довжина | 25 |
| Тип | Навчальна гра |
- Ціна: 825 ₴



