
Килимок музичний ігровий (азбука англійською, 73-93см, на батарейках) SY009B
1 022 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: SY009B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для дітей, які люблять весело проводити час, такий незвичайний килимок SY009B стане чудовим подарунком. За допомогою ігрового килимка можна весело провести час за грою та вивчити літери.
- Розміри килимка: 73 х 93 см
- Живлення: 3 батареї типу АА (не входять до комплекту)
- Матеріал: ПВХ
- Англійська мова
- Розмір упаковки: 38,5 х 32,5 х 6см
- Упаковка: Коробка
- Вік: Від 3 років
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 385 мм |
| Довжина упаковки | 326 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 022 ₴
