
Розвиваюча гра Будиночок барабан (музика, звук, світло, шестерні) BM1208
889 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BM1208
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра Будиночок BM1208 розвиває логіку, дрібну моторику дитини. Гарний та незвичайний дизайн завоює увагу вашого малюка.
Характеристики:
- Тип: гра, що розвиває
- Вигляд: Будиночок
- Матеріал: пластик
- Живлення: батареї
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Кількість дизайнів: 1
- Розмір упаковки: 33,5х23х22 см
- Упаковка: коробка
- Колір: різні кольори
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 335 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Тип | Ігрова панель |
- Ціна: 889 ₴



