
Музичний ксилофон Limo Toy (стучалка, молоток, кульки) 9199
790 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9199
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний ксилофон 9199 від виробника Limo Toy - забавна іграшка з кількома навчальними функціями, яка підійде для дітей віком від півтора року.
Цікава іграшка є ксилофоном у комплекті з молоточком і трьома різнокольоровими кульками для яких є спеціальні отвори з відповідними квітами. Молоточок призначений для забивання цих куль у отвори. Крім цього, у цій грі він замінює ксилофонну паличку. Малюк буде ударяти молоточком по кольорових клавіш ксилофона, які позначені літерами та цифрами.
За допомогою цієї іграшки дитина познайомиться з цифрами та літерами, розвиватиме кольорове та звукове сприйняття, логічне мислення та кмітливість.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 26 |
| Тип | Ігрова панель |
- Ціна: 790 ₴
