
Килимок дитячий розвиваючий (звуки тварин, світло, на батарейках, розмір 40 х 67 см) YQ2981
673 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YQ2981
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок Місячна соната - це весела гра, яка надовго захопить у забавному процесі пізнання навколишнього світу. При цьому, граючи з таким килимком, дитина розвиває логічне мислення, сенсорне та звукове сприйняття, і що важливо, зорову та звукову пам'ять.
Килимок виготовлений з тканинних матеріалів з поверхнею із спеціальної клейонки та із пластиковою вставкою у вигляді звукового куточка. При натисканні на зображення персонажів можна почути веселі звуки та мелодії.
При натисканні на літери YIQU можна почути такі мотиви:
― пісенька каченя;
― пісенька жабка;
- хоровий спів героїв з килимка;
— дві веселі мелодії.
Працює від 3-х батарейок типу АА (у комплект не входять).
Розмір килимка: 40 х 67 см.
Розмір коробки: 41 х 26,5 х 4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 265 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 673 ₴
