
Дерев'яна магнітна рибалка 2в1 (настільна гра-ходилка, морські жителі, фішки, кубики) MD 1785
730 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 1785
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка магнітна рибалка MD 1785
Однією з найцікавіших і найпростіших ігор для дитини є рибалка. Вона нехитра, захоплююча та розвиваюча. Маля зможе влаштувати ігрову рибалку, яка буде корисна для розвитку уваги, образного сприйняття та логічного мислення. Всі деталі MD 1785 насиченого кольору виготовлені із високоякісного дерева.
Характеристики:
- Тип: дерев'яна іграшка
- Тип: риболовля
- Матеріал: дерево
- Вік: від 3 років
- Магнітна
- Розмір упаковки: 30-30,5-5см.
- Упаковка: картонна коробка
- Колір: різні кольори
Склад набору:
- Гра настільна ходилка
- Вудки: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 730 ₴
