
-20%
Дитячий електромобіль Audi (2 мотори по 35W, MP3, USB) Bambi M 4569EBLR-1 Білий
9 372 ₴
7 497 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: M 4569EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль M 4569EBLR — потужність, комфорт та безпека в русі
Електромобіль M 4569EBLRS — сучасний і функціональний дитячий транспорт, створений для активного катання на вулиці та вдома. Модель поєднує потужні мотори, зручне шкіряне сидіння та мультимедійні можливості, щоб кожна поїздка була не лише безпечною, а й надзвичайно цікавою.
Пульт дистанційного керування 2,4G дозволяє батькам контролювати рух, а великі EVA-колеса забезпечують плавний та тихий хід по будинку і на вулиці.
| Артикул | M 4569EBLR | |
| Бренд | NO TM /Audi | |
| Тип | машина | |
| Розміри товару | довжина | 103см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 63см / 55см | |
| висота | 53см | |
| вага | 14кг | |
| відстань від сидіння до педалей | см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 25 кг |
| За віком | від 3 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*35W / 12V /10000RPM |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7-9AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Можливість заряджати окремо | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-10год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | кнопка |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 1,5-3,5 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні та задні |
| Підсвічування | панель | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | + | |
| Рух вперед/назад | важіль | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-х точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 31см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 23см/17см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 23см/17см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | + |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додатково | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 17,5кг/105-56-35см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | + | |
| Колір картону | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лобове скло, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 15.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина по дзеркалах | 63 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 7 497 ₴









