
Дитячий мотоцикл Bambi Racer (1 мотор 45W, 1 акум. 12V7AH, музика, світло, MP3, USB) M 4839L-1 Білий
9 139 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 4839L-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мотоцикл M 4839L, м'яке сидіння - має відмінні світлові та звукові ефекти, у нього світяться фари, а також функціональна магнітола, на якій дитина зможе слухати улюблену музику.
Дитячий мотоцикл M 4839L оснащений м'яким шкіряним сидінням, що забезпечує дитині максимальний комфорт при їзді, корпус байка виготовлений із міцного пластику та розрахований витримувати великі навантаження.
Дитячий мотоцикл M 4839L виконаний у вигляді справжнього спортивного мотоцикла, він має додаткові страхові коліщатка, що робить їзду на мотоциклі ще безпечнішою, ця модель зможе стати відмінним придбанням для дитини, катання на такому мотоциклі гарантує користувачеві масу позитивних емоцій та вражень.
Характеристики:
- Мотор потужністю 45W/12V
- Акумулятор 12V/7AH
- М'яке шкіряне сидіння
- Додаткові коліщатка страхування
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку – 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA,
- Старт – кнопка, педаль
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Світяться фари
- Панель: MP3, роз'єм USB, регулювання гучності
- Матеріал коліс: пластик
- Максимальна вантажопідйомність – до 25 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду, Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 139 ₴
