
Дитячий електромобіль Ford Police (2 мотори, MP3, USB, FM) Джип Bambi M 3259EBLR-1-2 Чорно-білий
12 682 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3259EBLR-1-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Police Bambi M 3259EBLR-1-2 - має високоякісний ударостійкий пластиковий корпус, колеса автомобіля виготовлені з м'якого матеріалу, що не проколюється, дана модель укомплектована пультом управління, що дозволяє катати малюків.
]]>
Дитячий електромобіль Bambi M 3259EBLR-1-2 обладнаний двома дуже потужними моторами, з розваг у машині є чудові світлові ефекти, а також роз'єми USB і MP3, що дозволяють слухати улюблену музику.
Дитячий електромобіль Bambi M 3259EBLR-1-2 являє собою стильний поліцейський джип, обладнаний мигалкою і гучномовцем, це робить їзду на автомобілі ще більш цікавою і захоплюючою, малюк відчує себе справжнім поліцейським, зможе ловити злочинців та брати участь у погонях.
| РОЗМІРИ | РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина 128см, ширина по колесах 64см/дзеркала 74см, висота 57см |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 2 |
| ПОТУЖНІСТЬ | 12V | |
| RPM | 9000 | |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V/9AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЗАРЯДКА | RPM | 1000mA |
| ШТЕКЕР | круглий одинарний | |
| V | 12V | |
| СТАРТ | 1КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТОП | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКІСТЬ | У МАШИНІ | 2 |
| НА КУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ТУМБЛЕР | + |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ТУМБЛЕР | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КНОПКА ВКЛЮЧЕННЯ МИГАЛОК+ЗВУК СИРЕНИ | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| СИГНАЛ НА РУЛІ | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот+картка пам'яті 512MB | |
| USB | + | |
| FM | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місцеве | 1 |
| РЕМНІ БЕЗПЕКИ | 2-х точковий | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| РОЗМІР КОЛІСА/ДИСКА | 25см/20,5см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ СЛОЇВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДКР у СТОРОНИ | + |
| РУХОВА ПЕРЕДНЯ РУЧКА ТА КОЛЕСА МАЛ ПОЗАДУ | + | |
| ГІЛЬНИКОГОВОРИТЕЛЬ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | передні/задні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Ford |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, FM-приймач, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 57 см |
| Діаметр задніх коліс | 295 мм |
| Діаметр передніх коліс | 295 мм |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 64 см |
| Ширина по дзеркалах | 74 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
- Ціна: 12 682 ₴









