
Машина-трансформер на радіокеруванні (на акумуляторі) ТТ 659
835,57 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТТ 659 (8) Красный
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити на всі напрямки і дрифтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти і обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Машинка, що трансформується з робота, є зменшеною копією реально існуючого автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Траснформери.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3,7V 250mAh. Пульт керування функціонує від батарей типу "АА" 2х1,5V (не входять в комплект).
Комплектація: робот-трансформер, акумулятор, USB-зарядка та пульт керування.
Розміри/габарити
- довжина (см):
22 см
- ширина (см):
18 см
- висота (см):
28 см
Розмір упаковки:
30 см × 22 см × 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 240 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
- Ціна: 835,57 ₴
