
Дитячий електромобіль (2 мотори по 25W,муз,MP3,TF,USB) Bambi M 4614EBLR-1 Білий
8 441 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 4614EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики :
- Р/у
- 2,4G
- 2 мотори 25W
- 1 акумулятор 12V7AH
- музика
- світло
- MP3
- USB
- TF
- EVA
- шкіряні сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 441 ₴
