
Дитячий електромобіль (4 мотори по 35W, MP3, двомісний) Джип Bambi M 4294EBLRS-2(4WD) Чорний
21 568 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 4294EBLRS-2(4WD)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль M 4294 EBLRS-2 (4WD ), GMC Sierra, двомісний - оснащений чотирма потужними моторами, що збільшує його максимальну швидкість і підвищує прохідність, дана модель розрахована на двох дітей. ручного керування за допомогою керма, передбачена можливість дистанційного керування за допомогою пульта.
Дитячий електромобіль M 4294 EBLRS-2 порадує дітей комфортом і функціональністю, у джипа можуть відкриватися двері, а також багажник, машина має відмінні світлові та звукові ефекти, які допоможуть зробити їзду ще веселішою. та цікавою.
Дитячий електромобіль M 4294 EBLRS-2 створений у стилі справжнього позашляховика, джип має великі колеса, виготовлені із якісного EVA, що допомагає зробити їзду максимально комфортною.
| РОЗМІРИ Мобіл | довжина | 135см |
| ширина по зеркалам / колесам | 86см / 76см | |
| висота | 75см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 4шт / 12V / RPM13000 |
| батарея | V / AH | 12V9AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 2 | |
| ЗНІМНА | + | |
| ГОДИНА НА ЗАРЯДКУ | 8-10год | |
| Заряджання | V/mA | 12V / 1000mA |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАГРУДЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 40кг |
| ЗА ВІКОМ | від 3-х років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| App | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКОСТЕЙ | У МАШИНІ | 2 |
| ПУЛЬТ | 3 | |
| ПРИКЛАДНА ПРОГРАМА | 3 | |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | тумблер | + |
| ШВИДКІСТЬ | км/рік | 4-8 км/рік |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРІ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРІ ЗАДНІ | + | |
| ВЕРХНІ ФАРІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| Тумблер вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| ЗВУК МОТОРА ПРИ СТАРТ | + | |
| СИГНАЛ на рулі | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот + карта пам'яті | |
| USB | + | |
| FM | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 2 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2шт 2-х точкові | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 30см / 18см | |
| КОРПУС | фарбовані | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 5 |
| КОЛІР КАРТОНУ | коричневий | |
| Наявність кольорового плаката | + | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | Двері відчинилися про СТОРОНІ | + |
| багажник | + | |
| Висувні ПЕРЕДНЯ РУЧКА і КОЛЕСА МАЛ ЗЗАДУ | + | |
| КАПОТ ВІДКРИВАЄТЬСЯ | + | |
| АМОРТИЗАТОРІ | передні/задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО / РОЗМІР) | 37,7кг / 138-74-45см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 76 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 21 568 ₴
