
Дитячий електромобіль гелік Mercedes Gelandewagen (2 мотори по 35W, MP3, FM) Bambi M 3567EBLRM-4 Синій
16 875 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3567EBLRM-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 3567 - являє собою красиву і функціональну машину, яка порадує дитину своєю красою і реалістичністю, щоб при їзді дитина могла почуватися максимально комфортно джип обладнаний м'якими сидінням. Дитячий електромобіль M 3567 має двері, дитина може їх відчиняти коли сідає і вибирається з машини, дана модель може похвалитися наявністю акумулятора великої ємності та двох двигунів нового покоління. Дитячий має яскраві фари, наявність музики робить їзду ще цікавішою, джип комплектується пультом керування, тому батьки зможуть катати навіть малюків.
Характеристики електромобіль Bambi M 3567:
- Матовий
- Два двигуни 2х35W
- Акумулятор 12V/10AH
- Індикатор заряду батареї
- М'яке шкіряне сидіння
- Відчиняються двері та багажник
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса - 27 см, розмір диска - 22 см
- Передні та задні амортизатори
- Заряджання RPM 1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка
- Повільний старт, повільний стоп
- Перемикач швидкостей - важіль
- Кількість швидкостей: у машині - 2 шт., на пульті - 3 шт.
- Рух вперед-назад - важіль
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, підсвічування панелі, музика, звук двигуна, сигнал на кермі, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
- FM радіо
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Висувна ручка та коліщатка для транспортування
- Корпус із високоякісного удароміцного пластику
- Пульт дистанційного керування (2,4G)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 65 см |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 88 см |
| Ширина по дзеркалах | 88 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
- Ціна: 16 875 ₴
