
Дитячий електромобіль Джип Ford (4 мотори по 35W, 2аккум, USB, FM) Bambi M 3573 Білий
23 096 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3573EBLR-1 PRO
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 3573 - це дуже крута і стильна модель, створена за образом і подобою справжнього джипа Ford Ranger, крім цього машина може похвалитися наявністю чотирьох моторів та двох акумуляторів. /p>
Дитячий електромобіль M 3573 є модель підвищеної комфортності, для м'якої та зручної їзди колеса авто зроблені з високоякісного EVA, сидіння забезпечене шкіряним чохлом, а двері можуть відчинятися.
Дитячий електромобіль M 3573 має дистанційне керування, тому на джипі можна катати наймолодших малюків, старші діти можуть їздити на автомобілі керуючи ним за допомогою керма і педалі газу, з розваг у цій моделі варто виділити наявність світлових ефектів, радіо та музики.
|
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Марка | Ford |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, FM-приймач, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 82 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 23 096 ₴




