
Дитячий мотоцикл BMW (2 мотори по 35W, 2 акумулятори, MP3, TF, USB) Bambi M 3688EL-4 Синій
8 413 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3688EL-4
& nbsp; /p>
Дитячий мотоцикл M 3688 має зручне шкіряне сидіння, здатне забезпечити м'яку та комфортну їзду, корпус байка зроблений з удароміцного пластику, що дозволяє йому витримувати великі навантаження, мотоцикл має два потужні мотори, що дозволяють розвивати більшу швидкість. Дитячий електромотоцикл BMW Bambi M 3688 порадує маленького гонщика відмінними світловими та звуковими ефектами, які доповнять їзду і зроблять її ще цікавішою.
РОЗМІРИ МОТОЦИКЛУ
довжина
105см
ширина
46см
висота
76см
висота від пола до сидіння
46см
висота від підставки для ног до сидіння
31см
висота до рулю
63см
МОТОР
КІЛЬКІСТЬ
2шт / 6V / RPM14000
батарея
V / AH
6V / 5AH
КІЛЬКІСТЬ
2
ГОДИНА НА ЗАРЯДКУ
8-12 годин
Заряджання
6V / 800mA
штекери
круглий одинарний
ДОПУСТИМІСТЬ НАГРУДЖЕННЯ
ЗА ВАГОЮ
до 25кг
ЗА ВІКОМ
від 3-х років
СТАРТ
1кнопка
+
ЗВУК ПРИ СТАРТ
+
ПЕДАЛЬ
+
ШВИДКІСТЬ
3-5км/год
РУХ ВПЕРЕД НАЗАД
тумблер
+
СВІТЛО
ФАРІ ПЕРЕДНІ
+
КОРПУС (збоку)
+
ЗВУК
МУЗИКА
+
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ
MP3
+
SD
слот + карта пам'яті
USB
+
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ
+
СИДІННЯ
1/2-місне
1
ШКІРА
+
КОЛЕСА
EVA
+
РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ
29см
КОРПУС
ЗВИЧАЙНИЙ
+
КОРОБКА
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ
5
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ)
коричневий
КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР)
16,8кг / 14кг / 92-42-57см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 46 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 8 413 ₴




