
Каталка-толокар (MP3, світло, звук) BMW Bambi M 3147B(MP3)-3 Червоний
1 939 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3147B(MP3)-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар BMW Bambi M 3147A(MP3) - має реалістичний дизайн і гідні характеристики, своїм зовнішнім виглядом машинка нагадує справжній BMW, дана модель має красиві фари, які мають підсвічування, також у машині є мелодії та роз'єм для підключення мобільного телефону.
Дитяча каталка-толокар Bambi M 3147A(MP3) має надійну та стійку конструкцію, що робить їзду на такій машині максимально безпечною для малюка, толокар має легке та зручне управління, для їзди малюкові всього лише потрібно відштовхуватися ногами від землі, керувати допоможе кермо.
Дитячий толокар Bambi M 3147A(MP3) сприяє розвитку координації, а також зміцнює ноги, толокар має багажник, який знаходиться під сидінням, для транспортування є спеціальна ручка.
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: | ||
| довжина | 63,5см | |
| ширина | 29см | |
| висота | 37см | |
| ВИСИНА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ | 22см | |
| МАГНІТОЛУ | МРЗ | + |
| USBвхід | + | |
| звук двигуна | + | |
| муз | + | |
| РЕГУЛЯТОР ГУЧНОСТІ | + | |
| СИГНАЛ | + | |
| СВІТЛО | передні фари | + |
| БАТ-КІ | працює від 3-х батарей АА(у комплект не входять) | |
| БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ | + | |
| СИДІННЯ | пластик | |
| КОЛЕСА: | ||
| розмір,см | 13см | |
| гумове покриття коліс | ||
| НАВАНТАЖЕННЯ | до 25кг | |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 3,2 кг/2,5 кг/63,5-28-20,5 см | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 63.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 939 ₴





