
Машина-трансформер на радіокеруванні JQ 6608 (акумулятор 3.7V, світло, звук)
983,07 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JQ 6608
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна машина на радіокеруванніJQ 6608 крута іграшка кожного героя. Однак машина трансформер на радіокеруванні – мрія кожного хлопчика!
Пожежна спецтехніка, реалістична модель, виготовлена з первинної пластмаси. Модель пофарбована в сигнально червоний колір із жовтими та чорними вставками по всьому корпусу.
Особливості моделі:
- підсвічування фар синім кольором;
- музика;
- коментарі англійською мовою;
- трансформація.
Пульт керування:
- вперед/назад;
- поворот наліво/направо;
- регулювання гучності;
- голосове управління;
- танець;
- трансформація.
За допомогою голосового керування Ви зможете задавати команди трансформеру (вперед, назад, праворуч та ліворуч)
Комплектація:
- машинка-трансформер;
- пульт керування;
- заряджання для акумулятора;
- акумулятор 3.7V;
- інструкція.
Пульт управління працює від 3 батарейок типу “AA” - не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
- Ціна: 983,07 ₴
