
Дитяче автокрісло El Camino (група 0+/1-2-3, isofix) MEMPHIS ME 1093 Gray Black
7 226 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ME 1093 Gray Black
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детское автокресло El Camino MEMPHIS ME 1093 - это качественная, надежная и удобная модель, которая станет отличным приобретением для вашего ребенка, автокресло рассчитано на детей от самого рождения и до 12 лет.
Автокресло ME 1093 изготовлено из материалов высокого качества, что обеспечивает ему высокую надежность и долговечность, автокресло крепится в салоне авто штатными ремнями безопасности (против хода движения) или системой isofix (по ходу движения), также оно оборудовано собственным пятиточечным ремешком.
Детское автокресло устанавливается против хода движения авто для малышей до годика и по ходу для детей от года, данная модель оборудована удобным подголовником, что делает езду ещё более комфортной для ребенка.
| ТИП: | автокрісло |
| UN ECE R44 / 04 | |
| ГРУПА: | 0 + I, II, III |
| ВАГА ДИТИНИ: | 0-36 кг |
| ВІК ДИТИНИ: | від народження до 12 років |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | підголівник, мультіпозіціонний |
| нахил спинки, 7 положень (3-проти ходу руху, 4 - по ходу руху) | |
| СПОСІБ УСТАНОВКИ: | проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху |
| 5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ: | + |
| ТКАНИНА: | льон поліестер |
| СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: | да (при установці крісла по ходу руху) |
| ДОДАТКОВО: | матрац, подушка |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): | 48см / min 62см - max 74см / 55см |
| КОРОБКА: | БРУТТО 10,3кг / НЕТТО 8,9кг / РОЗМІР 47 х 48 х 64 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Є |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 7 226 ₴









