
Інтерактивна розвиваюча іграшка «Кумедний трикутник» 6628 (6 граней, підсвічування, англ., 30 колискових)
772,09 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6628
1. Сторона А «Приладова панель автомобіля» :
- циліндр-брязкальце з підсвічуванням;
- кермо-тріскачка;
- 7 звукових кнопок: сигнал, поворотники, дитячі пісеньки, звук їзди, звук гальмування, запалювання, набір швидкості.
2.Сторона У «Будиночок» :
- сонечко з підсвічуванням;
- собачка-тріскачка;
- кнопка Кішечка: голос тварини, пісенька про кішку, мелодія;
- кнопка Пташка: : голос пташки, пісенька, мелодія;
- дверцята, що відкриваються (спрацьовує дверний дзвінок і підсвічування сонечка).
3. Сторона С «Трактор» :
- колеса трактора виконані у вигляді шестерень, які обертаються спеціальним важелем.
4.Сторона D «Тварини» :
- 4 фігурки тварин на магніті;
- циліндр-брязкальце;
- розташовуючи фігурки тварин у поглибленнях, малюк почує назви та голос тварини, при повторному розташуванні фігурки програється пісенька.
5. Сторона Е «Музично-навчальна» :
- коліщатко-тріскачка;
- перемикання режимів;
- навчання рахунку;
- навчання фігурам;
- 30 колискових мелодій;
- 10 дитячих пісеньок.
6. Сторона F «Піаніно» :
- метелик з рухомими крильцями;
- кнопка Піаніно програє дві мелодії;
- кнопка Скрипка програє дві мелодії;
- кнопка Саксофон програє дві мелодії;
Особливості:
• 2 рівні гучності
• Внутрішня платформа піраміди підсвічується різнобарвним підсвічуванням.
• Іграшка переходить у режим сну після 60 секунд
• Мова озвучування: англійська
• У комплекті інструкція англійською мовою.
Іграшка виготовлена з якісного, приємного на дотик пластику і не має гострих кутів.
Працює від 3-х батарейок 1.5V типу АА (не входять до комплекту).
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 26.5 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова панель |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 29 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 26.5 мм |
| Довжина упаковки | 31 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 772,09 ₴

