
Надувний безкаркасний круглий басейн (305-76 см, 3638 л, фільтр-насос) BestWay 57313 Блакитний
6 933 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: М 57313
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн серії Fast Set , вигідно відрізняється простотою у використанні від більшості своїх ів.
При заливанні води в басейн, за рахунок руху нагору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї родини в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів. Глибина води в басейні близько 70 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, так і дітям, Fast Set стане цінним придбанням для кожної дружної родини.
За підтримання чистоти води в басейні відповідає компактний картриджний фільтр-насос 2006 л/год, тип картриджа II, що йде в комплекті.
Басейн не укомплектований сходами.
Басейн не укомплектований підстилкою.
Басейн не укомплектований кришкою від сонячних променів, попадання комах та пилу.
Басейн не укомплектований скіммером, який збирає з поверхні води сміття, що не втопилося.
Систему зливу на днищі можна підключити до будь-якого гнучкого шлангу, і злити воду в певні місця. Басейн дуже зручний у використанні та принесе чимало радості та задоволення у спекотні літні дні.
]]>
При заливанні води в басейн, за рахунок руху нагору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї родини в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні та захист від проколів. Глибина води в басейні близько 70 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, так і дітям, Fast Set стане цінним придбанням для кожної дружної родини.
За підтримання чистоти води в басейні відповідає компактний картриджний фільтр-насос 2006 л/год, тип картриджа II, що йде в комплекті.
Басейн не укомплектований сходами.
Басейн не укомплектований підстилкою.
Басейн не укомплектований кришкою від сонячних променів, попадання комах та пилу.
Басейн не укомплектований скіммером, який збирає з поверхні води сміття, що не втопилося.
Систему зливу на днищі можна підключити до будь-якого гнучкого шлангу, і злити воду в певні місця. Басейн дуже зручний у використанні та принесе чимало радості та задоволення у спекотні літні дні.
Характеристики
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 84 см |
| Інформація | Діаметр 457 x Висота 84см |
| Вага | 21,1 кг |
| Гарантія | не передбачено |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки |
| Насос | 2006 л/год |
| Насос-фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Об'єм води | 9677 л |
| Виробник | Bestway |
| Серія | FAST SET |
| Зливний клапан | є |
| Країна - виробник | Китай |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | блакитний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 21.1 кг |
| Висота | 84 см |
| Діаметр | 457 см |
| Об`єм | 9677 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 6 933 ₴





