
Надувний басейн (274х76 см, 3153 л) Bestway 57397 Восьминіг Синій
3 087 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 57397
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Bestway 57397 - виготовлений з високоякісного вінілу, з силіконовим клапаном для накачування. Дно басейну ненадувне. Розрахований басейн для всієї родини.
]]>
Час зборки басейну займає 15 хв. Щоб почати використовувати басейн, необхідно надути кільце та почати поступово наповнювати басейн водою. Басейн самостійно набуває форми за рахунок надувного кільця, яке піднімається при наповненні чаші водою.
Об'єм басейну при наповненості 90% складає 3153 літри води. Товщина дна басейну – 0,25 мм; стінок – 0,50 мм, кільце – 0,27 мм. Для спрощеного способу надування рекомендуємо в комплект до надувного дитячого басейну придбати насос 68612. Рекомендуємо використовувати з даним типом басейну сходи - Intex 28064 (в комплект не входить).
Дитячий надувний басейн Bestway можна використовувати на вулиці. Гарний, яскравий дизайн радуватиме вашу дитину під час водних процедур.
| Діаметр | 274 см |
| Висота | 76 см |
| Інформація | Діаметр 274 x Висота 76см |
| Вага | 8,2 кг |
| Гарантія | не передбачено |
| Дно | ненадувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 3153 л |
| Виробник | Bestway |
| Серія | My First Pool |
| Зливний клапан | є |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | блакитний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 274 см |
| Об`єм | 3153 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 3 087 ₴





