
Дитяче автокрісло EL CAMINO ME 1045 EVOLUTION 360º Premium Gray (0+ 1-2-3, 0-36 кг, isofix)
191 231 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ME 1045 Premium Gray
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло EL CAMINO ME 1045 EVOLUTION 360º - це надійна, якісна і комфортна модель, яка забезпечить дитині максимальну безпеку під час поїздки на автомобілі, крісло легко встановлюється в авто.
Дитяче автокрісло ME 1045 розраховане на дітей від самого народження і до 12 років, має різні налаштування, що дозволяють зробити поїздку ще більш комфортною, дана модель має регульований мультіпозіціонний підголовник, а також регульовану спинку.
Дитяче автокрісло виготовлено з матеріалів високої якості, тканина зроблена з льону і екошкіра, її можна чистити, автокрісло обладнане п'ятиточковим ремінцем безпеки, який утримає малюка у сидінні.
| ТИП: | автокрісло |
| ГРУПА: | 0 + I, II, III |
| ВАГА ДИТИНИ: | 0-36 кг |
| ВІК ДИТИНИ: | від народження до 12 років |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | підголівник мультіпозіціонний |
| нахил спинки 3 положення | |
| СПОСІБ УСТАНОВКИ: | проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху |
| 5-ти ТОЧКОВІ Ремені безпеки: | є |
| ТКАНИНА: | льон і екошкіра |
| СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: | ІSOFІX і Top Tether |
| ГАБАРИТНЕ РОЗМІР (ш * в * г): | 56х60х43 см, max висота 79 см |
| КОРОБКА: | БРУТТО 11,3 кг / нетто 10,5 кг / РОЗМІР 48,5х47,5х62,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Є |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 79 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина сидіння | 56 см |
- Ціна: 191 231 ₴








