
Спортивний велосипед 24 дюйми Profi G24AIRY A24.1 Біло-зелений | Алюмінева рама SHIMANO 21SP
9 351 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G24AIRY A24.1
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G24AIRY A24.1 , біло-зелений - має 21 швидкість, що дозволяє вибрати для себе найоптимальніший режим їзди, дана модель обладнана якісними та надійними гальмами, що робить їзду велосипедом максимально безпечною.
Велосипед 24д. Profi G24AIRY A24.1 обладнаний передньою амортизаційною вилкою, яка пом'якшує та амортизує нерівності дороги роблячи їзду більш комфортною.
Спортивний велосипед Profi G24AIRY A24.1 поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, рама велосипеда виконана з алюмінію, що зменшує його вагу і робить управління максимально легким, дана модель виглядає стильно та сучасно, на передньому та задньому колесі є відбивачі, а для зручного паркування в комплект входить підніжка.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РАМА: MTB алюміній, 15"
ВИЛКА: алюміній, пружинно-еластомірного типу, KAIDA
КОЛІСА 24х1,95
ГАЛЬМА YINXING, кліщові
ТРАНСМІСІЯ Shimano REVOSHIFT SL-RS-35
ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ Shimano TOURNEY FD-TZ30
ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ Shimano TOURNEY RD-TZ50
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ 21
ВАГА 13,8 кг.
ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
СЕРІЯ AIRY
БРЕНД PROFI
КАТЕГОРІЯ MTB
ПОЛ Ж
АРТИКУЛ G24AIRY A24.2
РОЗМІР КОЛІСА, ДМ 24"
МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ алюміній 15"
ВИЛКА алюміній, пружинно-еластомірного типу
РУЛЬ сталь
ВИНЕСОК РУЛЯ алюміній
ШИФТЕРИ Shimano REVOSHIFT SL-RS35 7S
НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ Shimano TOURNEY
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ 21
КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) 3
КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) 7
ТРАНСМІСІЯ ТА СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ:
ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) Shimano TOURNEY FD-TZ30
ЗАДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) Shimano TOURNEY RD-TZ50
ШАТУНИ сталь
КАССЕТА (ТРЕЩАТКА) тріскачка, SHIMANO MF-TZ500-7
ГАЛЬМА:
- ПЕРЕДНІ YINXING, кліщові
- ЗАДНІ YINXING, кліщові
ГАЛЬМОВІ РУЧКИ метал
КОЛІСА (ГУМА) WANDA, 24х1,95
ОБОДА Подвійні, посилені, алюміній
ПЕДАЛІ метал із пластиковим корпусом
ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ відбивач переднє/заднє колесо, підніжка
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.8 кг |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 13,5-15" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 9 351 ₴







