
Дитячий електромобіль Range Rover (2 мотори по 20W, MP3) ДЖИП Baby Tilly T-7834 EVA RED Червоний
9 057 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T-7834 EVA RED
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Range Rover Baby Tilly T-7834 - забезпечений світловими та звуковими ефектами, вони будуть розважати користувача під час їзди, дитячий електромобіль - це чудовий подарунок для дитини, яка мріє про власний автомобіль, дана модель виглядає дуже красиво та реалістично, що робить їзду по-справжньому цікавою та захоплюючою.
Дитячий електромобіль T-7834 базується на м'яких EVA колесах, вони відмінно амортизують та згладжують нерівності дороги, допомагаючи зробити поїздку більш комфортною, корпус машинки зроблений із міцного пластику, що дозволяє витримувати великі навантаження.
Дитячий електромобіль Range Rover Baby Tilly T-7834 Підходить малюкам від одного року, водіїв-початківців можуть катати батьки керуючи авто за допомогою пульта, а досвідченіші користувачі мають можливість керувати джипом самостійно за допомогою керма.
Особливості:
- Двері відчиняються;
- Автомобіль приводиться в рух ніжним ділом;
- Рух вперед/назад, поворот кермом;
- Світлові та звукові ефекти, MP3, регулятор гучності;
- Пульт дистанційного керування.
Характеристики:
- Вік: від 3-х до 8-ми років
- Два мотори 2х20W
- Батарея: 12V4.5AH
- Індикатор заряду батареї
- Двері відчиняються
- Автомобіль приводиться в рух ніжним ділом
- Повільний старт і стоп
- Рух вперед-назад, поворот - кермом
- Максимальна швидкість - до 5 км/год
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- MP3 роз'єм, регулятор гучності
- Дзеркала заднього виду
- Максимальне навантаження 30 кг
- Ремінь безпеки
- Колеса EVA
- Пульт дистанційного керування 2,4G (Bluetooth)
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Розміри: 112*66*52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 9 057 ₴









