
Спортивний велосипед 26 дюймів Profi G26VEGA A26.2 Чорно-рожевий | Алюмінева рама SHIMANO 21SP
8 191 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G26VEGA A26.2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед 26 дюймів Profi G26VEGA A26.2 , чорно-рожевий - має надійну і практичну конструкцію, дана модель має невелику вагу, що робить керування легким і зручним, велосипед оснащений надійними і безвідмовними передніми і задніми. гальмами, які допомагають зробити їзду максимально безпечною.
Велосипед 26д. Profi G26VEGA A26.2 оснащений великою кількістю швидкостей, завдяки цьому можна підібрати для себе найбільш комфортний та оптимальний режим.
Спортивний велосипед 26 дюймів Profi G26VEGA A26.2 це відмінний міський велосипед, який гарантує користувачу комфортну і безпечну їзду, дана модель має надувні гумові колеса, а також зручне сидіння. для паркування в комплекті є підніжка.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | 2019 |
| РАМА | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 17,5" M |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КОЛЕСА | WANDA 26*2,125 |
| ГАЛЬМА | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ТРАНСМІСІЯ | SHIMANO TOURNEY ST-EF500 |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| Вага | 17,5 КГ |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | VEGA |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | Ж |
| АРТИКУЛ | G26VEGA A26.2 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26 ДМ. |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 17,5" M |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КРЮЛЬ | СТАЛЬ |
| ВИНОС РУЛЯ | АЛЮМІНІЙ |
| ШИФТЕРИ | SHIMANO TOURNEY ST-EF500 |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | SHIMANO TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 7 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | АЛЮМІНІЙ |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | SHIMANO TZ20-7 |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ЗАДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | N/A |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA 26*2,125 |
| ОБОДУ | ПОДВІЙНІ, АЛЮМІНІЙ |
| ПЕДАЛІ | МЕТАЛ/ПЛАСТИК |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | ДЗВІНОК, ПІДНІЖКА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 8 191 ₴
- Спосіб упаковки: 1192063394





