
Спортивний велосипед 24 дюйми Profi G24OPTIMAL A24.1 Чорно-блакитний | Алюмінева рама SHIMANO 21SP
7 402 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G24OPTIMAL A24.1
Спортивний велосипед 24 дюйми Profi G24OPTIMAL A24.1 , чорно-блакитний - оснащений передньою амортизаційною вилкою, яка пом'якшує та амортизує нерівності дороги роблячи їзду більш комфортною.
Велосипед 24д. Profi G24OPTIMAL A24.1 поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, рама велосипеда виконана з алюмінію, що зменшує його вагу і робить керування максимально легким, дана модель виглядає стильно і сучасно, на передньому та задньому колесі є відбивачі, а для зручного паркування в комплект входить підніжка.
Спортивний велосипед 24 дюйми Profi G24OPTIMAL A24.1 має 21 швидкість, що дозволяє вибрати для себе найоптимальніший режим їзди, дана модель обладнана якісними і надійними гальмами, що робить їзду на велосипеді максимально безпечною.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB алюміній, 13" |
| ВИЛКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу |
| КОЛЕСА | 24х1,95 |
| ГАЛЬМА | TEKTRO, механічні дискові, алюміній |
| ТРАНСМІСІЯ | Shimano ST-EF-500 |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | Shimano TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | Shimano TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| ВАГА | 13,8 кг. |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | OPTIMAL |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | М/Ж |
| АРТИКУЛ | G24OPTIMAL A24.1 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 24" |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | алюміній 13" |
| ВИЛКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу |
| КРЮЛЬ | сталь |
| ВИНОС РУЛЯ | алюміній |
| ШИФТЕРИ | Shimano ST-EF-500 |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | Shimano TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 7 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | Shimano TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | Shimano TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | сталь |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | тріскачка, SHIMANO MF-TZ500-7 |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | TEKTRO, механічні дискові, алюміній |
| ЗАДНІ | TEKTRO, механічні дискові, алюміній |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | --- |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA, 24х1,95 |
| ОБОДУ | Подвійні, посилені, алюміній |
| ПЕДАЛІ | метал із пластиковим корпусом |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | відбивач переднє/заднє колесо, підніжка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.8 кг |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13,5-15" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 7 402 ₴
- Спосіб упаковки: 1191221133







