
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20PLAIN A20.1 салатовий | Алюмінева рама SHIMANO 18SP
6 351 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G20PLAIN A20.1
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20PLAIN A20.1, салатовий - має надувні гумові колеса, що забезпечують м'яку і комфортну їзду, в комплектації велосипеда є складна металева підніжка, що полегшує парковку, ця модель відмінно підходить. їзди, сідло ергономічної форми, допомагає зробити поїздку дуже комфортною.
Велосипед Profi G20PLAIN A20.1 має 18 швидкостей, що дозволить задавати найкомфортніший і найоптимальніший режим їзди, велосипед оснащений надійними гальмами високої якості, вони допомагають зробити поїздки максимально безпечними.
Спортивний велосипед Profi G20PLAIN A20.1 є стильною, надійною та якісною моделлю, яка зможе забезпечити комфортну та безпечну їзду, велосипед має легку раму виготовлену з алюмінію, завдяки невеликій вазі велосипедом легко та зручно керувати.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КОЛЕСА | WANDA 20*1.95 |
| ГАЛЬМА | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ТРАНСМІСІЯ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| Вага | 14,7 КГ |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | PLAIN |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | УНІВЕРСАЛ |
| АРТИКУЛ | G20PLAIN A20.1/G20PLAIN A20.2 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20 ДМ. |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КРЮЛЬ | СТАЛЬ |
| ВИНОС РУЛЯ | АЛЮМІНІЙ |
| ШИФТЕРИ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | SHIMANO TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 6 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | АЛЮМІНІЙ |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | PUERKANG 6PCS INDEX |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ЗАДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | N/A |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA 20*1.95 |
| ОБОДУ | ПОДВІЙНІ, АЛЮМІНІЙ |
| ПЕДАЛІ | ПЛАСТИК |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | ВІДЗНАЧУВАЧ ПЕРЕДНІЙ/ЗАДНІЙ КОЛЕСО, ПІДНІЖКА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11-13" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 6 351 ₴
- Спосіб упаковки: 1190754998





