
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20AIRY A20.3 Білий | Алюмінева рама SHIMANO 21SP
6 401 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G20AIRY A20.3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20AIRY A20.3 , білий - стане чудовим подарунком для дитини, яка любить кататися на велосипеді, дана модель поєднує в собі високу якість, надійність і доступну вартість. /p>
Велосипед 20д. Profi G20AIRY A20.3 має легку алюмінієву раму, розраховану витримувати великі навантаження, надувні гумові колеса допомагають зробити їзду максимально комфортною, дана модель має передні та задні гальма, що забезпечує максимальну безпеку користувача під час їзди.
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20AIRY A20.3 обладнаний зручним сидінням ергономічної форми, його висота може регулюватися в залежності від зростання користувача, велосипед має велику кількість швидкостей, що робить керування ще легшим.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB алюміній, 12,5" |
| ВИЛКА | алюміній, пружинно-еластомерного типу, HUALAIFU |
| КОЛЕСА | 20х1,95 |
| ГАЛЬМА | SPARKLE, кліщові |
| ТРАНСМІСІЯ | Shimano REVOSHIFT SL-RS-35 |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | Shimano TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | Shimano TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| ВАГА | 12,3 кг. |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | AIRY |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | Ж |
| АРТИКУЛ | G20AIRY A20.3 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20" |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | алюміній 12,5" |
| ВИЛКА | алюміній, пружинно-еластомірного типу |
| КРЮЛЬ | сталь |
| ВИНОС РУЛЯ | алюміній |
| ШИФТЕРИ | Shimano REVOSHIFT SL-RS35 7S |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | Shimano TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 21 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 7 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | Shimano TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | Shimano TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | сталь |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | тріскачка, SHIMANO MF-TZ500-7 |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | SPARKLE, кліщові |
| ЗАДНІ | SPARKLE, кліщові |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | метал |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA, 20х1,95 |
| ОБОДУ | Подвійні, посилені, алюміній |
| ПЕДАЛІ | метал із пластиковим корпусом |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | відбивач переднє/заднє колесо, підніжка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11-13" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 6 401 ₴
- Спосіб упаковки: 1190723723






