
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20VEGA A20.2 Чорно-рожевий | Алюмінева рама SHIMANO 18SP
6 307 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G20VEGA A20.2
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20VEGA A20.2 , чорно-рожевий - має легку раму виготовлену з алюмінію, завдяки невеликій вазі велосипедом легко і зручно керувати, даний велосипед є стильною, надійною і якісну модель, яка зможе забезпечити комфортну та безпечну їзду.
Велосипед Profi G20VEGA A20.2 оснащений надійними гальмами високої якості, вони допомагають зробити поїздки максимально безпечними, велосипед має 18 швидкостей, що дозволить задавати найкомфортніший та найоптимальніший режим їзди.
Спортивний велосипед Profi G20VEGA A20.2 відмінно підходить для повсякденної їзди, сідло ергономічної форми, допомагає зробити поїздку дуже комфортною, ця модель має надувні гумові колеса, що забезпечують м'яку і комфортну їзду, комплектації велосипеда є складна металева підніжка, що полегшує парковку.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КОЛЕСА | WANDA 20*1.95 |
| ГАЛЬМА | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ТРАНСМІСІЯ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| Вага | 14,5 КГ |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | VEGA |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | Ж |
| АРТИКУЛ | G20VEGA A20.1/G20VEGA A20.2 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20 ДМ. |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КРЮЛЬ | СТАЛЬ |
| ВИНОС РУЛЯ | АЛЮМІНІЙ |
| ШИФТЕРИ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | SHIMANO TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 6 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | АЛЮМІНІЙ |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | PUERKANG 6PCS INDEX |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ЗАДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | N/A |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA 20*1.95 |
| ОБОДУ | ПОДВІЙНІ, АЛЮМІНІЙ |
| ПЕДАЛІ | ПЛАСТИК |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | ВІДЗНАЧУВАЧ ПЕРЕДНІЙ/ЗАДНІЙ КОЛЕСО, ПІДНІЖКА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11-13" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 6 307 ₴
- Спосіб упаковки: 1190720802





