
Коляска універсальна 2в1 El Camino CHLOE ME 1191-1 Black Чорна
14 979 ₴
12 283 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: ME 1191-1 Black
Універсальна коляска 2в1 El Camino CHLOE ME 1191-1 — це практичне та зручне рішення для щоденних прогулянок із малюком від народження. Модель поєднує в собі люльку для найменших і прогулянковий блок для старшої дитини, що дозволяє використовувати коляску тривалий час без необхідності заміни.
Коляска створена для комфорту як дитини, так і батьків. Завдяки продуманій конструкції вона підходить для щоденного використання, легко адаптується під різні потреби та забезпечує зручність під час прогулянок у будь-яку пору року.
У комплект входить усе необхідне для комфортних поїздок: сумка для речей, дощовик, москітна сітка та чохол. Це дозволяє бути готовими до будь-яких погодних умов і забезпечує додатковий захист малюка.
Характеристики:
| ТИП: | універсальна коляска 2 в 1 (люлька+прогулянковий блок); |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від народження до 4 років; |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ: | до 22 кг; |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ НА ЛЮЛЬКУ: | до 9 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНИНА: | двошарова з підкладкою |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| UV50+; | |
| ЛЮЛЬКА: | підголівник регулюється у трьох положеннях; |
| подвійна вентиляція (у люльці та у капюшоні); | |
| глибина капюшона регулюється; | |
| кнопки з ефектом пам'яті для зняття люльки; | |
| капюшон на підкладці із утеплювачем; | |
| РОЗМІРИ ЛЮЛЬКИ (ДхШхВ): | внутрішні розміри: 77 х 31 x 19 см; |
| зовнішні розміри: 86 х 42 х 65 см; | |
| РОЗМІРИ ЛЮЛЬКИ ІЗ ШАССІ: | 106 х 60 х 120 см |
| ПРОГУЛЯНКОВИЙ БЛОК: | реверсивний; |
| глибокий капюшон, опускається до бампера; | |
| капюшон на підкладці; | |
| зйомний матрасик 67х40 см | |
| оглядове вікно на магніті; | |
| підніжка з екошкіри, регулюється у 2- х положеннях; | |
| спинка регулюється у 3- х положеннях (кут нахилу 111°-163°); | |
| РОЗМІРИ ПРОГУЛЯНКОВОГО БЛОКУ: | спальне місце: 94 х 32 см; |
| глибина сидіння: 25 см; | |
| РОЗМІР ПРОГУЛЯНКОВОГО БЛОКУ ІЗ ШАССІ: | у розкладеному вигляді: 105 х 60 х 109 см; |
| у складеному вигляді: 35 х 60х 68 см; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки, на магніті (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер з оббивкою з екошкіри; | |
| КОЛЕСА: | PU; |
| на підшипниках; | |
| Ø передніх коліс 20 см; | |
| Ø задніх коліс 25 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 60 см; | |
| амортизатори передніх та задніх коліс; | |
| швидке знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні із фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | регульована в 5 положеннях, min 102 см/ max 113 см; |
| оббивка з екошкіри; | |
| БАГАЖНИЙ КОШИК: | закритого типу; |
| витримує навантаження до 2 кг; | |
| з доступом в лежачому положенні; | |
| В КОМПЛЕКТІ: | 2 чохли на ніжки (для люльки та прогулянкового блоку); |
| дощовик; | |
| москітна сітка; | |
| знімний матрацик у люльці; | |
| рюкзак для мами; | |
| адаптери для люльки; | |
| ВАГА НЕТТО: | шасі з колискою 11,6 кг; |
| шасі з прогулянковим блоком 10,8 кг; | |
| ВАГА БРУТТО: | 18 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 54,5х38,5х87 см; |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Прогулянковий блок, Сумка для дитячих речей |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
- Ціна: 12 283 ₴
- Спосіб упаковки: 2081478700
