
Електромобіль дитячий Audi (р/к, 2мотори45W, 1акум12V12AH, USB, BLUETOOTH, MP3) Bambi M 6310EBLR-1 Білий
13 757 ₴
11 281 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 6310EBLR-1
Електромобіль дитячий Audi M 6310EBLR - це двомісний автомобіль створений для дітей, поєднуючи безпеку, сучасний дизайн та розважальні функції.
Модель оснащена двома двигунами по 45 Вт, які забезпечують плавний хід зі швидкістю від 3 до 6 км/год, а акумулятор 12V12Ah гарантує тривалі прогулянки. Безпеку дітей забезпечують трьохточкові ремені, а керування автомобілем можливе як з кабіни водія, так і за допомогою радіокерування 2,4G.
Для комфортної їзди передбачено задній амортизатор, а розважальні функції включають MP3, USB, AUX, Bluetooth, сигнал на кермі та підсвітку панелі і фар.
Audi M 6310EBLR – це поєднання безпеки, стилю та розваг, що подарує дитині незабутні моменти на відкритому повітрі.
Характеристики:
| Артикул | M 6310EBLR | |
| Бренд | NO TM / Audi | |
| Тип | машина | |
| Розміри товару | довжина | 125см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 69см/63см | |
| висота | 57см | |
| вага | 19,8кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 37см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50кг |
| За віком | від 3 до 8 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*45W / 12V / 15000RPM |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V12AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Можливість заряджати окремо | - | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 9-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | від 3-6 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні/задні |
| Підсвічування | + панель, корпус | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB, AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | кнопка | |
| Сидіння | кількість місць | 2 |
| Ремені безпеки | 3-х точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 2*25см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 23см/20см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 23см/20см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | + в сторони |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | + | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | ||
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 24,4кг/126,5-64,5-31см |
| Кількість шарів | 7 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, Відчиняємі дверцята |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 19.8 кг |
| Висота | 57 см |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Довжина | 125 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 37 см |
| Ширина | 69 см |
| Ширина по дзеркалах | 69 см |
| Ширина по колесам | 63 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 281 ₴
