
-18%
Електромотоцикл-скутер дитячий Bambi (мотор 1*350W, акум. 2*12V10Ah, гумові колеса, MP3, BLUETOOTH) M 6017AL-4 Синій
15 941 ₴
13 071 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 6017AL-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотоцикл Bambi Racer M 6017AL — це стильний та потужний скутер для дітей, який поєднує комфорт, безпеку та сучасний дизайн. Модель ідеально підходить для активних прогулянок, дозволяючи дитині відчути себе справжнім водієм.
Мотоцикл оснащений двигуном потужністю 350 Вт та акумуляторною системою 24V, що забезпечує динамічний розгін і швидкість до 23 км/год. Надувні гумові колеса та задній амортизатор гарантують м’яку та стабільну їзду навіть по нерівній дорозі.
Для зручного керування передбачена ручка газу, ручне гальмо та перемикання напрямку руху за допомогою тумблера. Світлодіодні передні та задні фари додають реалістичності, а вбудована мультимедійна система з MP3 та Bluetooth робить поїздки ще цікавішими.
Bambi Racer M 6017AL — чудовий вибір для дітей які хочуть більше швидкості, свободи та драйву під час катання.
Характеристики:
| Артикул | M 6017AL | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | мотоцикл | |
| Розміри товару | довжина | 132см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 55см | |
| висота | 82см | |
| вага | 24,5кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 58см | |
| висота від підніжки до сидіння | 32см | |
| висота до керма | 74см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 65кг |
| За віком | від 8-12 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 1*350W / 24V / RPM3800 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 2*12V10Ah |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 24V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | тумблер |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | - | |
| Швидкість | км/год | від 10-23км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 3 | |
| Ручка газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні/Задні |
| Підсвічування | - | |
| Кнопка вмик/вимик світла | - | |
| Звук | Музика | MP3 |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | на панелі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 23см | |
| Колеса | Матеріал | гума, надувні |
| Розмір передніх коліс/дисків | 31см/22см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 31см/22см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Ручне гальмо, амортизатори з регулюванням жорсткості, стоянкова підніжка | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 28,5кг / 121-34-59см |
| Кількість шарів | 7 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 23 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Звукові ефекти, Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Висота | 82 см |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 55 см |
| Ширина сидіння | 23 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 13 071 ₴






