
Драбина для басейнів (висота 122 см, 3 сходинки + майданчик) 29R250
3 906 ₴
2 969 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 29R250
Сходи для басейну</strong> це зручний і безпечний аксесуар, який забезпечує комфортний вхід і вихід із води.
Модель виготовлена з міцного металевого каркаса з антикорозійним покриттям, що гарантує довгий термін експлуатації навіть у разі постійного контакту з вологою. Сходи виготовлені з міцного пластику, мають рифлену поверхню, яка запобігає ковзанню й підвищує безпеку під час використання.
Конструкція двостороння: одна частина встановлюється зовні басейну, інша — всередині, що робить підіймання і спуск максимально зручним. Верхня платформа додає стійкості та дає змогу комфортно змінювати положення під час користування.
Драбина обладнана захисними наконечниками на ніжках, , які запобігають пошкодженню дна басейну та забезпечують надійну фіксацію на поверхні.
Підходять для каркасних і надувних басейнів різної висоти. Легка збірка та продумана конструкція роблять їх практичним рішенням для домашнього використання.
Характеристики
| Висота | 122 см |
| Інформація | Висота 122 см |
| Матеріал | пластмаса, метал |
| Тип | драбина для басейну до 122 см |
| Паковання | картонна коробка |
| Колір | сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 969 ₴
